Opinie

default image

Powiem krótko: Pan Damian podchodzi do klienta z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Żadne uwagi ze strony klienta nie pozostają bez echa, a co bardzo ważne to terminowość i ekspresowy kontakt.

Polecam

Dario S.C. https://dariosc.pl 10 kwietnia 2017

default image

Polecam skorzystać z osoby kompetentnej, rzeczowej jaką jest Pan Damian. Spośród potencjalnych wykonawców najlepiej opisał zakres prac. Sama realizacja to kilka dni.

Polecam i dziękuje.

15 maja 2017

default image

Mogę każdemu polecić Pana Damiana. To osoba, która profesjonalnie podchodzi do wykonywanego zlecenia. Na bieżąco doradza i informuje o postępie prac. Czas realizacji to tylko nawet 1 dzień.

Polecam i dziękuje.

Piotr 20 maja 2017

default image

Zleciłem Panu Damianowi przyspieszenie mojej strony. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Realizacja przebiegła bezproblemowo i szybko.

Warto skorzystać z jego usług. Polecam

15 czerwca 2017

default image

Miałem za sobą 2 nieudane próby modyfikacji mojej strony. Pan Damian okazał się jednak osobą, która wykonała poprawki bez problemu, a przede wszystkim szybko. Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

5 października 2017

default image

Z Panem Damianem nasza firma współpracuję regularnie przy różnego rodzaju modyfikacjach i ulepszeniach. Cenimy sobie niezwykle szybki czas realizacji Pana Damiana oraz to, że zawsze zlecone mu zadania są wykonywane perfekcyjnie.

Polecamy Pana Damiana wszystkim osobom, które szukają sprawdzonego i godnego zaufania profesjonalisty.

18 października 2017

Polub mnie na Facebooku

Przykładowa realizacja

brand